זכיינות קפה גרג

זכיינות קפה גרג

מעוניין בזיכיון בסניף חדש?
רשת בתי קפה גרג פותחת סניפים חדשים ברחבי הארץ ומאתרת שותפים חדשים שיצטרפו לחברה כזכיינים של סניף חדש.

  • סניפים במקסימום אווירה נינוחה, ובנגיעות של זכרונות מהבית
  • תפריט מעולה כשארוחות הבוקר מככבות בו
  • שירות מקצועי 

קפה גרג greg CAFE

זכיינות קפה גרג היא שאיפתם של רבים, חלקם אוהבים את תחום המסעדנות ומבינים שמותג חזק זה עוגן להצלחה,  ואחרים רוצים דווקא להצטרף לסיפור של המותג ולצמיחה שלו עד שהפך למותג, צמיחה שניזונה מאהבה של לקוחות מרוצים.

סיפורו של קפה גרג החל בשאיפתו של יזם צעיר שרצה להכניס בהכרה של הקהל החיפאי את טעמו של הקפה איכותי. בית הקפה הראשון שפתח היה בחיפה בקונספט של בר-קפה, והיום, לאחר דרך של יותר מ-20 שנה קפה גרג הפך למעצמת קפה עם יותר מ-100 סניפים בפרישה ארצית.  כל הסניפים מיוחדים במינם ומעוצבים בקווים נקיים וחמים, הנותנים אווירה ביתית. השירות מקצועי ואדיב, התפריט עשיר ומגוון כשבמרכזו מגוון ארוחות בוקר מפנקות, והקפה ייחודי ובלעדי לרשת. מבוסס על זן שמיובא היישר מקולומביה. רשת גרג, לאורך כל שנותיה שומרת על התחדשות מתמדת, על רענון התפריט ודואגת לרגש ולשמר על לקוחותיה.

זכיינות קפה גרג

זכיינות קפה גרג

הדרך שבה רשת גרג מפנקת את לקוחותיה ושומרת על הקשר אתם, ובכל רגע נתון חושבת איך ניתן לשרת יותר טוב, איך ניתן להוסיף לתפריט עוד מנות מפנקות, איך להנעים ללקוחות את זמנם בקפה, היא דרך של הבנה מקצועית בתחום.

הידע המקצועי ביסס לרשת מערכת זכיינות מפותחת, קשובה, מקצועית וחדה אשר מלווה את כל זכייני הרשת בדרך שלהם בפיתוח הסניף באופן תמידי. 

מעוניין לשמוע פרטים נוספים? צור קשר ונתאם פגישת היכרות

זכיינות קפה גרג