זכיינות-מי אנחנו

זכיינות-מי אנחנו – זכיינות בישראל

אודות יוסי מלכה

אתר זכיינות בישראל, חברת "יוסי מלכה-מאגר הזכיינות הישראלי", הוקמה בידי יוסי מלכה. מתוך הניסיון רב השנים שצבר יוסי מלכה בניהול של רשתות מוכרות וידועות לציבור חובב הקניות, החליט יוסי מלכה להקים חברה, שתרכז את ההזדמנויות העסקיות של הזכיינות בישראל, ותיתן שירות ליווי, ייעוץ ותמיכה לכל זכיין.

אנו מציעים את ההזדמנויות הטובות ביותר:

עיון בין דפי האתר, יראה לכם, שאנו מציעים באתר את מיטב ההזדמנויות העסקיות בתחום הזכיינות. מי שמעוניין להשקיע בגדול, יוכל למצוא הזדמנות לרכוש זכיינות במותגים הידועים, ובמגוון התחומים. אנו עובדים עם חברות כמו: רולדין – רשת הקונדיטוריה המובילה בישראל, ארומה ת"א, נעלי TO-GO, הפנינג, גלידת אלדו, WOW-וואו קוסמטיק, פרופיל-בוטיק אופנה, pierre cardin ועוד.

מדוע בחרו בנו החברות והמותגים הגדולים בשביל איתור זכיינים?     

מדוע בחרו בנו גם העסקים הקטנים בשביל איתור זכיינים, וגם מותגים מוכרים כדי שנאתר להם זכיינים לרשת? משום שהם יודעים שאנו משקיעים במיון המועמדים, ונותנים עזרה וליווי למועמד לאורך כל התהליך. המטרה שלנו היא לא להיות רק משרד תיווך, אלא חברה העוזרת לזכיין שקנה את הזכיינות להצליח בתפקיד, ואנו נלווה אותו לאורך כל הדרך, ונתן לו את כל הכלים המקצועיים המתאימים לכך.

ייעוץ התאמה אישי:

חלק מהשירות שלנו, הוא לא רק איתור ההזדמנות העסקית, אלא גם התאמה בין המועמד לתפקיד.

מתוך הניסיון שלנו, אנו נדע לייעץ לכם האם תפקיד הזכיינות מתאים לכם, ובאיזה סוג של זכיינות עליכם לבחור.

לפעמים גם נייעץ לכם להתחיל בזכיינות לדוכנים, ולאו דווקא לעסק הדורש שכירות וניהול מלא של העובדים.

גם כאשר תרצו לרכוש זכיינות בתוך חנות, אנו נבדוק עבורכם איזה רמת פעילות קיימת של עסק מתאימה עבורכם.

ליווי אישי במהלך הרכישה ולאחריה:

התהליך שלנו לא מסתיים רק בהצעת הזדמנויות, וקישור בין המועמד לרשת. אנו נלווה אתכם צעד אחר צעד בכל תהליך הרכישה. אנו נעניק לכם שירות ייעוץ משפטי על ידי מיטב המומחים בארץ, ונתן לכם ייעוץ עסקי מקיף, המותאם לצרכים של העסק אותו רכשתם, וליכולות הפיתוח. אנו נעזור לכם לממש את מלוא הקישורים שלכם, ולהביא את העסק למלוא הצמיחה שאתם יכולים לתת.

זכיינות-מי אנחנו?

במאמר סיפרנו על החברה בצורה הכי נכונה ומבונת, כדי שאתה הזכיין תדע שהגעת למקום הנכון.

קבע פגישת ייעוץ ותקבל מידע וחוויה של ידע שתספק אותך, לפחות לשלב הראשון.

אשמח לראותך